mothership (7.x-2.9-beta1) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Pages
ast: Páxines

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: footer
ast: pie

en: Comments
ast: Comentarios

en: Categories
ast: Categoríes

en: Search
ast: Guetar

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: up
ast: arriba

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: header
ast: cabecera

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Order
ast: Orde

en: 1 new | @count new
ast[0]: 1 nuevu
ast[1]: @count nuevos

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: @time ago
ast: hai @time

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos
