mothership (7.x-2.9-beta1) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Home
ca: Inici

en: Pages
ca: Pàgines

en: Register
ca: Registra

en: Forgot password?
ca: Has perdut la teva contrassenya?

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: footer
ca: peu

en: Comments
ca: Comentaris

en: Login
ca: Entrada

en: Search
ca: Cerca

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: up
ca: amunt

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: header
ca: capçalera

en: Last post
ca: Darrer article

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: Order
ca: Ordre

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: 1 new | @count new
ca[0]: 1 nou
ca[1]: @count nous

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: @time ago
ca: fa @time

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Your search yielded no results
ca: La vostra cerca no ha tornat cap resultat.

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: Menus
ca: Menús

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: No comments available.
ca: No hi ha comentaris disponibles.

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: New posts
ca: Nous articles

en: changed
ca: canviat

en: @current of @max
ca: @current de @max

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: No modules are available to uninstall.
ca: No hi ha mòduls disponibles per desinstal·lar.

en: No new posts
ca: No hi ha articles nous

en: Subscribe to @feed-title
ca: Subscriu-te al @feed-title

en: Requires: !module-list
ca: Requereix: !module-list

en: Required by: !module-list
ca: Requerit per: !module-list

en: Highlighted
ca: Destacat

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
ca[0]: Per desinstal·lar @module, cal desinstal·lar primer el següent mòdul: @required_modules
ca[1]: Per desinstal·lar @module, cal desinstal·lar primer els següents mòduls: @required_modules
