mothership (7.x-2.9-beta1) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: Content
ky: Мазмун

en: Search
ky: Издөө

en: up
ky: өйдө

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: @time ago
ky: @time мурун

en: last »
ky: соңку »
