mothership (7.x-2.9-beta1) - en to sq translation catalogue (33 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Pages
sq: Faqet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: footer
sq: fundi

en: Comments
sq: Komente

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Search
sq: Kërko

en: Name
sq: Emri

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: up
sq: sipër

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: header
sq: kreu

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: 1 new | @count new
sq[0]: 1 e ri
sq[1]: @count të reja

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: Your search yielded no results
sq: Kërkimi juaj nuk dha asnjë rezultat

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: Menus
sq: Menutë

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: No comments available.
sq: Asnjë koment në dispozicion.

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit

en: No modules are available to uninstall.
sq: Asnjë modul në dispozicion për çinstalim.
