mothership (7.x-2.9-beta2) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Home
az: Baş səhifə

en: Pages
az: Səhifələr

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: footer
az: aşağı hissə

en: Comments
az: Şərhlər

en: Search
az: Axtarış

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: header
az: başlıq

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Last post
az: Son post

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Uninstall
az: Silin
