mothership (7.x-2.9-beta2) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Home
et: Avaleht

en: Pages
et: Lehed

en: Register
et: Registreeru

en: Forgot password?
et: Unustasid parooli?

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: footer
et: jalus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Login
et: Sisselogimine

en: Search
et: Otsing

en: Name
et: Nimi

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: header
et: päis

en: Configure
et: Seadistus

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Order
et: Järjestus

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: 1 new | @count new
et[0]: 1 uus
et[1]: @count uut

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: Menus
et: Menüüd

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: New posts
et: Uued postitused

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: No modules are available to uninstall.
et: Eemaldamiseks ei ole ühtegi moodulit.

en: No new posts
et: Uued postitused puuduvad

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Subscribe to @feed-title
et: Liitu @feed-title vooga

en: Requires: !module-list
et: Vajab mooduleid: !module-list

en: Required by: !module-list
et: Vajalik moodulitele: !module-list

en: Return to the !site_name home page
et: Liigu tagasi !site_name esilehele

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba
