mothership (7.x-2.9-beta2) - en to eu translation catalogue (44 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Home
eu: Azala

en: Pages
eu: Orriak

en: Register
eu: Erregistratu

en: Forgot password?
eu: Pasahitza ahaztu duzu?

en: Content
eu: Edukia

en: Description
eu: Azalpena

en: footer
eu: Orri-oina

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Search
eu: Bilatu

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: up
eu: gora

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: header
eu: goiburua

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Panels
eu: Panelak

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Order
eu: Ordena

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: 1 new | @count new
eu[0]: berri 1
eu[1]: @count berri

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: @time ago
eu: duela @time

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Menus
eu: Menuak

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: No comments available.
eu: Ez dago iruzkinik eskuragarri.

en: New posts
eu: Post berriak

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: No modules are available to uninstall.
eu: Ez dago modulurik desinstalatzeko.

en: No new posts
eu: Post berririk ez

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
