mothership (7.x-2.9-beta2) - en to lv translation catalogue (48 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: Pages
lv: Lapas

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Forgot password?
lv: Aizmirsi paroli?

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: footer
lv: kājene

en: Comments
lv: Komentāri

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Search
lv: Meklēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: up
lv: augšup

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: header
lv: galvene

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Order
lv: Secība

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: 1 new | @count new
lv[0]: @count jauns
lv[1]: @count jauni
lv[2]: @count jauni

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Topics
lv: Tēmas

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: No comments available.
lv: Nav pieejamu komentāru.

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: New posts
lv: Jauni ziņojumi

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: No modules are available to uninstall.
lv: Nav iespējams atinstalēt nevienu moduli.

en: No new posts
lv: Jaunu ziņojumu nav

en: Subscribe to @feed-title
lv: Pieteikties @feed-virsraksts

en: Highlighted
lv: Izgaismots
