mothership (7.x-2.9-beta2) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Home
mn: Эхлэл

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Forgot password?
mn: Нууц үгээ мартасан уу?

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: footer
mn: хөл хэсэг

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Search
mn: Хайх

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Order
mn: Дараалал

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: No comments available.
mn: Сэтгэгдэлүүд байхгүй байна.
