mothership (7.x-2.9) - en to ne translation catalogue (34 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Register
ne: दर्ता

en: Forgot password?
ne: पासवर्ड बिर्सिनुभयो ?

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: 1 new | @count new
ne[0]: १ नयाँ
ne[1]: @count नयाँ

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Topics
ne: विषय

en: Menus
ne: मेनु

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: New posts
ne: नयाँ पोस्ट

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: No new posts
ne: कुनै नयाँ पोस्ट छैन

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
