mothership (7.x-2.9) - en to pa translation catalogue (23 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: up
pa: ਉੱਤੇ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Last post
pa: ਆਖਰੀ ਪੋਸਟ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Uninstall
pa: ਅਣ-ਇੰਸਟਾਲ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ

en: Your search yielded no results
pa: ਤੁਹਾਡੀ ਖੋਜ ਦੇ ਕੋਈ ਨਤੀਜੇ ਨਹੀ ਨਿਕਲ਼ੇ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
