Move Region (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar
