Move Region (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Source
bg: Източник
