Move Region (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
