Move Region (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Theme
bs: Tema

en: Source
bs: Izvor
