Move Region (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Theme
cy: Thema
