Move Region (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Delete configuration
da: Slet konfiguration

en: The configuration has been deleted.
da: Konfigurationen er blevet slettet.

en: Theme
da: Tema

en: Source
da: Kilde

en: About
da: Om

en: Limitations
da: Begrænsninger

en: Uses
da: Bruger

en: Edit configuration
da: Redigér indstillinger

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
da: Angiv sider ved at bruge deres stier. Indtast én sti pr. linje. '*'-tegnet er joker. Eksempler på stier er %blog for blogsiden og %blog-wildcard for alle personlige blogs. %front er forsiden.

en: Your configuration has been saved.
da: Dine indstillinger er blevet gemt.

en: Are you sure you want to delete the configuration?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette indstilingerne?
