Move Region (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.
