Move Region (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Theme
eu: Tema

en: Destination
eu: Helbidea

en: Source
eu: Iturburua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.
