Move Region (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Delete configuration
fi: Poista asennus

en: Theme
fi: Teema

en: Destination
fi: Kohde

en: Source
fi: Lähde

en: About
fi: Tietoja

en: Limitations
fi: Rajoitukset

en: Uses
fi: Käyttää

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Your configuration has been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: Add configuration
fi: Konfiguroi nyt
