Move Region (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
