Move Region (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Source
ka: წყარო
