Move Region (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.
