Move Region (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
