Move Region (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Source
mg: Loharano
