Move Region (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Delete configuration
mr: संरचना मिटावा

en: The configuration has been deleted.
mr: संरचना मिटवली
