Move Region (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Your configuration has been saved.
nn: Oppsettet er lagra.
