Move Region (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.
