Move Region (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Theme
ps: ویینه

en: Source
ps: سرچينه

en: About
ps: په اړه
