Move Region (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Theme
sl: Tema

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
