Move Region (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: About
sq: Informacione
