Move Region (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Theme
te: అలంకారం

en: Source
te: మూలం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
