Move Region (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Source
ug: مەنبە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Your configuration has been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.
