Move Region (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Theme
ar: حلة

en: Destination
ar: الوجهة

en: Source
ar: المصدر

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ar: حدد الصفحات باستخدام المسارات الخاصة بها، أدخل مسار واحد في كل سطر. العلامة '*' تحل محل أي سلسلة حرفية. مثلاً %blog لمسار المدونة و %blog-wildcard لأي مدونة شخصية. %front هي الصفحة الرئيسية.

en: Your configuration has been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.
