Move Region (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Theme
az: Tema

en: Source
az: Mənbə

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
