Move Region (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Theme
be: Тэма

en: Source
be: Крыніца

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.

en: Your configuration has been saved.
be: Ваша канфігурацыя была захавана.
