Move Region (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Pages
br: Pajennoù

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: About
br: Diwar-benn
