Move Region (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Theme
ca: Tema

en: Destination
ca: Destí

en: Source
ca: Font

en: About
ca: Detalls

en: Limitations
ca: Limitacions

en: Uses
ca: Usos

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Your configuration has been saved.
ca: S'ha desat la vostra configuració.
