Move Region (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Theme
gl: Tema

en: Destination
gl: Destino

en: Source
gl: Orixe

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Your configuration has been saved.
gl: A sua configuración foi gardada.
