Move Region (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Delete configuration
hr: Izbriši konfiguraciju

en: The configuration has been deleted.
hr: Konfiguracija je obrisana.

en: Theme
hr: Tema

en: Destination
hr: Odredište

en: Source
hr: Izvor

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Your configuration has been saved.
hr: Postavke spremljene.
