Move Region (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Delete configuration
hu: Beállítások törlése

en: The configuration has been deleted.
hu: A beállítás törlése megtörtént.

en: Theme
hu: Smink

en: Destination
hu: Cél

en: Source
hu: Forrás

en: About
hu: Leírás

en: Limitations
hu: Korlátozások

en: Uses
hu: Használat

en: Edit configuration
hu: Beállítások szerkesztése

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Your configuration has been saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Are you sure you want to delete the configuration?
hu: Biztosan törölhetők a beállítások?
