Move Region (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Theme
id: Tema

en: Destination
id: Tujuan

en: Source
id: Sumber

en: About
id: Tentang

en: Limitations
id: Keterbatasan

en: Uses
id: Penggunaan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
id: Tentukan halaman dengan menggunakan path-nya. Masukkan satu path per baris. Karakter '*' adalah wildcard. Contoh path adalah %blog untuk halaman blog dan %blog-wildcard untuk setiap blog pribadi. Halaman depan adalah %front.

en: Your configuration has been saved.
id: Konfigurasi anda telah disimpan.
