Move Region (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Delete configuration
ja: 設定を削除

en: The configuration has been deleted.
ja: 設定は削除されました。

en: Theme
ja: テーマ

en: Destination
ja: 行き先

en: Source
ja: ソース

en: About
ja: アバウト

en: Limitations
ja: 制限

en: Uses
ja: 機能

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ja: １行に１ベージとして、パスを入力してください。 <b>*</b> はワイルドカードとして使えます。 例えばブログページのパスを指定するには <b>%blog</b>、ユーザー別のブログは <b>%blog-wildcard</b> と入力してください。 また、フロントページを指定するには <b>%front</b> と入力してください。

en: Your configuration has been saved.
ja: 設定は保存されました。
