Move Region (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Theme
jv: Tema

en: About
jv: Ngenani

en: Your configuration has been saved.
jv: Konfigurasi Sampéyan uwis disimpen.
