Move Region (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Theme
lt: Tema

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Source
lt: Šaltinis

en: About
lt: Apie

en: Limitations
lt: Ribojimai

en: Uses
lt: Naudoja

en: Edit configuration
lt: Redaguoti konfigūraciją

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Your configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.
