Move Region (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Theme
lv: Tēma

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Source
lv: Avots

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Your configuration has been saved.
lv: Jūsu iestatījumi tika saglabāti.
