Move Region (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (15 entries)

en: Pages
no: Sider

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: Delete
no: Slett

en: List
no: Liste

en: Actions
no: Handlinger

en: Cancel
no: Avbryt

en: Edit
no: Rediger

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Theme
no: Utseendemal

en: Destination
no: Mål

en: Source
no: Kilde

en: About
no: Om

en: Uses
no: Bruker

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
no: Angi sider ved å bruke deres sti. Skriv inn en sti per linje. Tegnet '*' er et jokertegn (som kan være hva som helst). Et eksempel kan være %blog for bloggsiden og %blog-wildcard for hver personlige blogg. %front er forsiden.

en: Your configuration has been saved.
no: Oppsettet ditt ble lagret.
