Move Region (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Source
ne: स्रोत

en: About
ne: बारेमा
