Move Region (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Theme
oc: Tèma

en: Source
oc: Font

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.

en: Your configuration has been saved.
oc: Vòstra configuracion es estada enregistrada.
