Move Region (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Theme
ro: Temă

en: Destination
ro: Destinație

en: Source
ro: Sursă

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ro: Se specifică paginile folosind căile lor. Se introduce o cale per linie. Caracterul '*' este universal. Căi de exemplificare sunt %blog pentru pagina blog şi %blog-wildcard pentru fiecare blog personal. %front este prima pagină.

en: Your configuration has been saved.
ro: Configurația dumneavoastră a fost salvată.
